Trapy Bushranger X-TRAX II

  • Indeks: ARB-54X07
  • Dostępność: Dostępne Dostępne
  • Czas realizacji: od 8 do 9 dni roboczych
  • Cena netto: 1 327,07 zł / para
    Cena brutto: 1 632,30 zł / para

W ciężkich warunkach off-roadu nic nie przebije niezawodności i jakości sprzętu na którym mamy polegać, dlatego warto zaufać sprawdzonej marce premium jaką jest firma Bushranger, zajmująca się tematyką off-roadu i survivalu z zamiłowania i pasji, co da się dostrzec w produktach jakie mają w swojej ofercie.

Jeżeli chcemy prawdziwie skorzystać z przygody i wspaniałych off-roadowych doznań, warto się zaopatrzyć w najlepszy sprzęt jakim jest trap Bushranger X-TRAX II, to nic innego jak: niezawodność, wytrzymałość w trudnych warunkach, wygoda w korzystaniu oraz wykonanie z najlepszych jakościowo materiałów, są to cechy które każdy prawdziwy fan off-roadu ceni na miarę złota.

Trapy Bushranger X Trax II zostały zaprojektowane z myślą o maksymalnej sile i przyczepności do wymagającego podłoża jakim jest piasek, śnieg czy błoto. Ich konstrukcja pozwala na elastyczne zginanie, a to w połączeniu ze specjalnymi wypustkami zaczepiającymi się w otwory bieżnika daje niesamowity efekt, przyczepności i uwolnienia pojazdu z trudnego terenu.

Cechy szczególne:

- wykonanie z wytrzymałej gumy oraz stalowych łączników
- sprzedawane w parze wraz z poręcznymi torbami do transportu
- wymiary: 1,4 m długości i 30 cm szerokości